Služby

Prodejna sanita, topení, elektroinstalační materiál

Nabízíme široký sortiment instalačního materiálu, sanitární techniky, topenářského, elektroinstalačního a spojovacího materiálu.


Prodáváme:
Vodoinstalace - sanitární rozvody (PPR, PE, PEX, AL-PEX, AL-PERTCU, uhlíková ocel, pozink a černá ocel), odpadní rozvody (HT, odhlučněné HT, KG, kamenina), sanitární techniku (baterie, vany, sprchové kouty, umyvadla, WC, keramika a koupelnový nábytek), automatické závlahové systémy (vhodné např. pro fotbalová hřiště a kolbiště), čerpadla (oběhová, odstředivá, ruční pumpy, ponorná, kalová, domácí i průmyslové vodárny)


Plynové instalace – rozvody (svařované ocel, pájené CU, lisované PEX a CU) a plynové kotle


Topení – rozvody (PEX, AL-PEX, AL-PERT a CU), podlahové vytápění, rozdělovače měření tepla, radiátory (litinové, plechové, deskové, topné žebříky, designové), kotle (na tuhá paliva – dřevo, uhlí, pelety, automatické kotle, elektrokotle), akumulační nádrže a bojlery


Solární systémy – ohřev vody (regulační stanice, deskové, trubicové, vanové, vakuové kolektory, zásobníky)


Elektroinstalace – měděné kabelové rozvody, sdělovací kabely, rozvaděče a hromosvody


Spojovací materiál - široká nabídku spojovacího materiálu, šrouby, hmoždinky, atd.

Instaleterství - topenářství

Nabízíme veškeré instalatérské, elektrikářské a topenářské práce.


Provádíme:
Vodoinstalace – montáž, opravy a rekonstrukce rozvodů vody a odpadních rozvodů. Instalujeme a připojíme veškerou sanitární techniku a zařízení pro ohřev vody vč. možnosti instalace solárních systémů pro ohřev vody.


Plynové instalace – montáž, opravy a rekonstrukce rozvodů plynu. Montujeme plynové spotřebiče a plynové kotle.


Topenářské práce – montáž, opravy a rekonstrukce rozvodů topení. Provádíme instalace a výměny topných těles vč. podlahového vytápění. Dodáváme a montujeme kotle na tuhá paliva, automatické kotle a elektrokotle.


Elektroinstalace – instalace, opravy a výměny elektrických rozvodů, datových sítí, anténních kabelů, zabezpečovacích sítí, protipožární ochrany, telefonních kabelů, domovních zvonků atp. Montujeme hromosvodové sestavy


Revizní práce

Z revizní činnosti poskytujeme našim zákazníkům jak vstupní tak také periodické kontroly a revize elektroinstalací a hromosvodů. Dále provádíme revize kotlů ATMOS, ROJEK, GALMET, EKOSCROLL


Ubytování v penzionu

Nabízíme příjemné ubytování v rodinném penzionu Pavilon v Ráji. Penzion se nachází v nádherném prostředí CHKO Český ráj, v obci Doubrava, a přímo vybízí k výletům a tůrám po romantickém okolí.

Mimo turistiky, lze u nás provádět i mnoho jiných sportovních aktivit v podobě cykloturistiky, fotbalu a cvičení v posilovně.

V penzionu jsou k dispozici 4 standardní pokoje pro 1-4 osoby a 1 apartmán pro 4 osoby (v apartmánu jsou 2 ložnice). Ubytovací kapacita penzionu je 17 lůžek a ubytování je vhodné jak pro krátkodobé ubytování tak dlouhodobé, sportovně založené lidi, tak také pro rodiny s dětmi.

Stravování je možné ve společné kuchyni (pro pokoje 1-4) nebo v útulných restauracích a hospůdkách, kterých je v okolí našeho penzionu mnoho.

V areálu penzionu se nachází fotbalové hřiště a posilovna.

Více informací o našem penzionu a ubytování naleznete na stránkách www.pavilonvraji.cz

Rezervace online Pavilon v ráji, Žďár – ceny aktualizovány 2024 (booking.com)